‎+38 (067) 497 09 08

КОЛИ ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА МАЄ ПРОВЕСТИ РОЗРАХУНКИ З ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЕМ ПРИ ЗВІЛЬНЕННІ

09:36 08.11.2021

              Частиною 1 ст.47 КЗпП України передбачено, що власник або уповноважений ним орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з...

Переглянути

ПЕНСІЯ ЗА ПІЛЬГОВОЮ ВИСЛУГОЮ

17:51 03.11.2021

               ФАБУЛА:   Військовослужбовець для прикладу в листопаді 2014 році звільнився з військової служби.   Вислуга років на день звільнення у календарному...

Переглянути

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОЦЯМ

18:41 04.10.2021

               ФАБУЛА: Військовослужбовцю (позивачу) призначена пенсія за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та...

Переглянути

Оскарження постанови за керування автомобілем учасником бойових дій без поліса цивілки

09:50 25.09.2021

          Всім відомо, що учаснику бойових дій не потрібно купувати та мати при собі поліс цивілки, якщо він має техпаспорт, посвідчення водія відповідної категорії та посвідчення УБД. Однак, є...

Переглянути

Які штрафні санкції можна застосувати до страхової компанії за несвоєчасну виплату страхового відшкодування?

15:52 21.09.2021

Відповідно до статті 37 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», незадовільне фінансове становище страховика (МТСБУ) не є підставою для відмови у...

Переглянути